Deze Ford Fiesta met 53.127 km op de teller, heeft het bouwjaar 2018 en heeft als transmissie handgeschakeld. De uitvoering is: 1.1 Trend Navi|Cruise|Airco
Nette en goed onderhouden Ford Fiesta van bouwjaar 2018. De auto is afkomstig van de eerste eigenaar en heeft slechts 53.000 kilometer gereden. Dit is aantoonbaar middels RDW voertuigrapport. Ook zijn het onderhoudsboekje en 2 sleutels bij de auto aanwezig. Onder andere beschikt deze Fiesta over: Navigatiesysteem, Elektrisch inklapbare spiegels, Airconditioning, Cruise control, Parkeersensoren, AppleCarplay, Multifunctioneel stuurwiel en Regen-lichtsensor.
= Bedrijfsinformatie =
Al onze auto`s zijn uitvoerig nagelopen. Onderhoudshistorie is altijd bij de auto aanwezig en kilometerstanden zijn gegarandeerd. De prijs op internet is de rijklaarprijs inclusief geldige APK en tenaamstellen. Wilt u de zekerheid van een onderhoudsbeurt en garantie? Wij bieden verschillende afleverpakketten aan. Informeer naar de mogelijkheden. Uiteraard is het ook mogelijk uw huidige auto in te ruilen.
Voor de gehele voorraad en meer foto`s, ga naar www.josvaneijndhoven.nl
Door onze snel wisselende voorraad raden wij u aan voordat u een bezoek brengt aan ons bedrijf, telefonisch contact met ons op te nemen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo actueel en zorgvuldig mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Autobedrijf van Eijndhoven sluit iedere aansprakelijkheid voor de in deze advertentie verstrekte informatie nadrukkelijk uit.
Autobedrijf van Eijndhoven is eenvoudig te bereiken op industrieterrein Breeven in Best via A2 of A58 afslag Best.